Wiedza krok po kroku

Pomagam małym firmom zdobywać klientów online

Chcesz mieć znacznie więcej klientów, budować i rozwijać markę, a jednocześnie zarabiać więcej pieniądzy dzięki swojej firmie? 

Litwin Oskar kto to
Oskar Litwin

Twórca Internetowych

Oskar Litwin kto to, o mnie

Cześć, tu Oskar

Nazywam się Oskar Litwin, a moją specjalnością jest pomóc Ci, budować Twoją markę w internecie zaczynając od ZERA… abyś mógł zdobywać klientów i stać się pionierem w swojej branży.

Zdjęcie strona główna 2 Oskar Litwin

Nie zbudujesz pięknego domu, bez solidnych fundamentów. Tak samo biznes w 2021 roku, musi mieć dobrą stronę internetową, aby zdobywać klientów online

Zdjęcie strona główna 3 Oskar Litwin

Jak chcesz zdobyć nowych klientów, jeśli oni nie wiedzą, że istniejesz?
W dzisiejszych czasach, jeśli już czegoś potrzebujemy, to szukamy tego w internecie. Prawdopodobnie też tak robisz, a twoi potencjalni klienci również, tak robią.

Przeglądamy różne strony internetowe oferujące rozwiązania, które w danym momencie potrzebujemy. Najczęściej wybieramy te, które naszym zdaniem dostarczają nam najwięcej wartości, ale przede wszystkim rozwiązanie naszego problemu lub zaspokojenie danej potrzeby.

Co ma wpływ na decyzje klienta?
Zależy od tego, czego klient szuka. To może być galeria na stronie internetowej, szczegółowy opis twoich usług, łatwy kontakt, opinie klientów itd. Tych czynników jest wiele, ale jeśli twoja firma nie ma strony internetowej, to tracisz niemal wszystkie szanse, bo jak klient ma Cie znaleźć? Nie znajdziesz czegoś online, czego nie można znaleźć, bo tego nie ma. To proste, prawda?

Gratuluje! To mamy fundament, ale teraz trzeba postawić piękne mury na lata, które będą na tyle ciekawe, że zainteresują naszego potencjalnego klienta. Mówię tu o tym, abyś zastanowił się, DLACZEGO klient ma zdecydować się na twoje usługi, a nie twojej konkurencji? 

Kolejnym etapem jest droga, która nie może być dziurawa i zaprowadzi bezpośrednio potencjalnego klienta do “naszego domu” czyli naszej strony internetowej. To nazywa się pozycjonowanie, SEO. Takich dróg jest wiele, ale trzeba zrobić odpowienio dużo znaków, wskazówek i informacji, aby klient wybrał naszą drogę.

Większość ludzi lubi czuć się bezpiecznie. Ja też lubię, prawdopodobnie ty też. Z tego powodu, kiedy chcemy z czegoś skorzystać, to sprawdzamy opinie w internecie lub szukamy dodatkowych informacji o danej firmie. 

Tutaj zaczynają się nasze social media, dzięki którym docieramy do kolejnych grup naszych potencjalnych klientów. Im nas więcej w tym internecie, tym łatwiej do nas dotrzeć. 

PS. Znajdź konkurencje i przeanalizuj ich pracę, twórz podobny kontent do nich, dziwne? Pablo Picasso powiedział kiedyś: “Dobrzy artyści kopiują, a wielcy artyści kradną” tylko nie 1:1, chodzi o inspiracje. Zdefiniuj ludzi, którzy angażują się w treści, wejdź z nimi w interackcje i rób kolaboracje:)

Zdjęcie strona głowna 1 Oskar Litwin
Zdjęcie strona główna 2 Oskar Litwin
Zdjęcie strona główna 3 Oskar Litwin

W czym się specjalizuję?

Zobacz, jak mogę Ci pomóc w rozwoju twojej firmy już dziś!

Nowoczesny wygląd, łatwa nawigacja, przyjazne dla urządzeń mobilny i więcej. ale także chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną, bez konieczności płacenia komuś.

Bądź zawsze gotowy informować o swojej firmie dzięki wizytówkom. Reklamuj się ulotkami, nagradzaj klientów voucherami. Korzystaj z materiałów firmowych i znacznie wiejcej..

Promuj swoją firmę w internecie bezpłatnie. Wykorzystaj social media, aby pokazywać swoje usługi. Pozwól odnaleźć się swoim potencjalnym klientom dzięki SEO i znacznie, znacznie więcej…

Realne opinie klientów

Zobacz, co powiedziały osoby, które skorzystały z mojej pomocy.

5/5
"Miałam okazje współpracować z kilkoma grafikami , lecz nie do końca podobały mi się efekty końcowe . Zawsze były jakieś niedociągnięcia , strona wymagała porządnego szlifu. Oskar podkręcił nasza stronę wzorowo , tu nie ma wątpliwości a konkrety . Dobrze zrobiona strona to fundament każdego biznesu. Świetna współpraca , profesjonalne podejście Oskara do klienta . Polecam usługi 11/10"
Klient Klient Ewelina Skorczyk Mularski G13 team
Ewelina Mularski
Zawodniczka Bikini Fitness
5/5
"Od pomysłu do realizacji minął lekko ponad tydzień. Po drodze koncepcja zmieniała się wiele razy i wprowadzaliśmy sporo poprawek. Oskar dostosowywał się szybko do nowych pomysłów oraz sam proponował inne fajne rozwiązania. Strona powstała bardzo sprawnie i jestem mega zadowolony z jej wyglądu oraz zawartości. Śmiało mogę powiedzieć, że efekt przerósł moje oczekiwania. Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Polecam!"
Klient Mateusz Englot MateuszEnglot.pl
Mateusz Englot
Fotowoltaika

Zdobądź więcej klientów juz dziś
Daj swojej firmie szanse na rozwój!

Wiem, że wiele osób nie ma wiedzy, jak i od czego zacząć. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie udzielę Ci konkretnych odpowiedzi, a przede wszystkim poprowadzę Cię krok po kroku.

Wypełnij krótki formularz i wyślij zgłoszenie