Klienci właśnie cię szukają. W tej sekundzie

Czas, abyś im to ułatwił.

Jesteś wyjątkowy i możesz osiągnąć wiele, a ja jestem tego przykładem.

Do osiągnięcia wielu sukcesów w życiu doprowadziły mnie te słowa:

„To jest mega trudne, jak dopiero zaczynasz planować swoje życie lub rozwijać firmę. 

Ludzie mówią, że nie dasz rady, że nie możesz tego zrobić, że Ci się nie uda.

Jeśli im uwierzysz, to przestaniesz walczyć. Zrezygnowałbyś. Minie kilka lat i co wtedy? To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać twoje życie. 

Jak będziesz słuchał takich ludzi, to nigdy nie będziesz szczęśliwy i umrzesz za życia, a wraz z Tobą wszystko to, co możesz stworzyć, by pomóc innym.

To jest ciągła walka , to się nigdy nie kończy. 

Jeśli ktoś Ci powie, że czegoś nie możesz zrobić, to idź i zrób to 2x lepiej. 

To się nigdy nie kończy, ale ty. Ty powinieneś się dopiero rozkręcać. 

Nie możesz pozwolić innym, aby decydowali o tym, kim jesteś, albo kim się staniesz. To ty decydujesz, to ty tworzysz siebie, swoją firmę. 

Pamiętaj o tym.”

– Mateusz Grzesiak, 28 Sie 2017

Klient Arleta Berta Arabelaberta.pl

Wygenerowane ponad 10,000 złotych w pierwszym miesiącu sprzedaży szkolenia.

Rekomendacja od Arleta Berta

Nazywam się Oskar Litwin
Wiem dokładnie o tym, przez co przechodzisz.

Od dziecka fascynowałem się światem internetu, a swoje pierwsze strony tworzyłem w wieku 10-12 lat. Dziś jest to około 14 lat doświadczenia hobbistycznego, a od 2016 roku zawodowego. Zasadniczo w ten sposób zarabiałem na życie w pełnym wymiarze godzin przez niemal wszystkie moje dorosłe lata.

W swoim życiu stworzyłem wiele znakomitych stron, które były jednym z fundamentów startu dla małych dobrze rozwijających się firm, a z biegiem czasu wypracowałem metody wsparcia rozwoju firm, aby pozyskiwać jeszcze więcej klientów.

Za życiową misję obrałem sobie jeden cel.
Misję, która zamyka się w krótkim zdaniu: „Ze mną odkryjesz swoją niezależność”.

Wszystkie moje działania mają na celu właśnie ułatwienie innym osobą odnalezienie swojej drogi w życiu do niezależności, a każdy produkt lub usługa dostępna w mojej ofercie to narzędzie, dzięki którym realizuję swoją misję. Co więcej, tak określona misja pozwala mi planować kolejne kroki, więc nie trwonię czasu na pomysły, które mijają się z jej założeniem. A samo hasło z sukcesem wykorzystuję przy tworzeniu kreacji reklamowych.

Każdy ma swój pas startowy, ale jak już ruszymy z właściwą mapą,
to lecimy tak długo, jak chcemy dolewać paliwa”
– Oskar Litwin

W czym się specjalizuję?

Zobacz, jak mogę Ci pomóc w rozwoju twojej firmy już dziś!

Nowoczesny wygląd, łatwa nawigacja, przyjazne dla urządzeń mobilny i więcej. ale także chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną, bez konieczności płacenia komuś.

Bądź zawsze gotowy informować o swojej firmie dzięki wizytówkom. Reklamuj się ulotkami, nagradzaj klientów voucherami. Korzystaj z materiałów firmowych i znacznie wiejcej..

Promuj swoją firmę w internecie bezpłatnie. Wykorzystaj social media, aby pokazywać swoje usługi. Pozwól odnaleźć się swoim potencjalnym klientom dzięki SEO i znacznie, znacznie więcej…

Realne opinie klientów

Zobacz, co powiedziały osoby, które skorzystały z mojej pomocy.

5/5
"Jestem kolegą Oskara ale jednocześnie jego małym fanem, który obserwuje od pewnego czasu jego rozwój osobisty i determinację w dążeniu do celu. Choć nigdy nie mam problemu z motywacją i zawsze brnę do przodu to przyszedł moment zwątpienia tuż po problemaw w firmie dla której pracowałem. Wtedy natrafiłem na post Oskara, który udostepnił na facebooku swój zakończony projekt strony WWW. Pomysłałem że może warto byłoby miec własną stronę i wystartować ze swoim biznesem. Zadzwoniłem do Oskara na krótką konsultację w której Oskar doradził mi jak powinienem wystartować, od czego zacząć i czy strona internetowa może mi pomóc. Po rozmowie z Oskarem zdecydowałem się na własną stronę internetową, która miała być moją wizytówką okazującą mój profesjonalizm i pasję. Mialem w głowie pewien obraz tego jak chciałbym aby to wyglądało i Oskar nie tylko wykonał dla mnie stronę dokładnie taką jaką miałem w swojej wizji, ale zrobił to w tak genialny sposób, że strona przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Strona okazała się strzałem w dziesiągkę, a ja jestem dumny mogąc odsyłać moich potencjalnych klientów do mojej strony internetowej, gdzie mogą zapoznać się z moją ofertą."
Klient Kamil Pirog Kamilpirog.com
Kamil Piróg
Trener Personalny, Przedsiębiorca
5/5
"Witajcie, Oskar bo tak się przedstawil ten magik. To nie grafik czy spec od stron. Zapytałem czy może zrobić stronę. Nie doś że sam zaproponował i podał dużo pomysłó to jeszcze zrobił maila, pozycjonowanie i wiele innych. Zakłdaki, przejścia itd. Miałem kiedyś sen i marzenie o swojej stronie... Moje marzenia były jednak słabe jak się okazało. Jak zobaczyłem co zrobił, a co oczekiwałem to do tej pory zbieram szczękę. Dodam, iż nie jestem z tych co się wszystkim zachwycają. Żeby coś zrobiło na mnie wrażenie musi to być naprawdę "coś" Polecam 100% "
Patryk Mularski G13.TEAM West Ealing
Patryk Mularski
Sportowiec, Przedsiębiorca

Zdobądź więcej klientów juz dziś
Daj swojej firmie szanse na rozwój!

Wiem, że wiele osób nie ma wiedzy, jak i od czego zacząć. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie udzielę Ci konkretnych odpowiedzi, a przede wszystkim poprowadzę Cię krok po kroku.

Wypełnij krótki formularz i wyślij zgłoszenie