Są osoby, które chciały by sobie dorobić.

Czas, aby dać Ci zarobić fajne pieniądze:)

Jak wygląda proces współpracy ze mną?

Jest, to skrócona wersja procesu współpracy z Oskar Litwin

1 etap współpracy Oskar Litwin

45-minutowa wstępna rozmowa z Oskar Litwin

2 etap współpracy Oskar Litwin

Omówmy cały projekt, strategię i czas realizacji

3 etap współpracy Oskar Litwin

Wchodzisz i odpalasz gotową dla Ciebie stronę internetową

45-minutowa wstępna rozmowa
z Oskar Litwin

ZOBACZMY, JAK MOŻEMY WSPÓLNIE ZREALIZOWAĆ TEN TWÓJ WIELKI PLAN, ABY ODNIEŚĆ SUKCES!

Poznajmy się i porozmawiajmy o twojej firmie, opowiedz mi o niej oraz o swoich klienta. Pozwól mi zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed twoją firmą.

Chce, abyś wiedział, że do każdej rozmowy podchodzę bardzo indywidualnie, aby omówić z Tobą każdy element naszej współpracy po kolei. Tak, abym mógł zrozumieć Twoje obawy i potrzeby, a następnie dostarczyć Ci wszystko, czego oczekujesz, a niekiedy nawet i więcej. 

Nie musisz się stresować, wystarczy że zajmiesz się swoim biznesem, abyś mógł zarabiać. Ja przygotuję dla Ciebie plan działania na rozwój i pozyskanie większej ilości klientów.

Brzmi dokładnie tak, jakby zalecił to lekarz?

Już dziś umów sie ze mną na 45 minut bezpłatnej konsultacji, abym odpowiedział na Twoje pytania na temat strony internetowej, marketingu, social mediów lub budowania czegokolwiek. Po zakończonej rozmowie będziemy wiedzieć, na czym powinniśmy się skupić i jak zacząć od razu działać. 

Omówmy cały projekt, strategię i czas realizacji

KONKRETY, KONKRETY

Otrzymasz ode mnie brief ze wstępnymi projektami strony internetowej, wizytówek czy ulotek. Tu będziesz odgrywał decydującą rolę, kiedy rozpoczynamy naszą współpracę. Od tego momentu wszystko to, co do tej pory ustaliliśmy, zaczynamy wdrążać życie.

Nie musisz się o nic martwić, możesz zająć się dalej swoim biznesem bogatszy o atrakcyjne wytyczne, a ja zajmę się resztą.

Tu również omówimy sobie wszelkie aspekty naszej współpracy, jej warunki, koszty itd.

Wchodzisz i odpalasz gotową dla Ciebie stronę internetową​

PIERWSZE OWOCNE EFEKTY, TERAZ TWOJA FIRMA MA SILNĄ I STABILNĄ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Twoja strona internetowa jest już gotowa.

Fundamenty zostały zbudowane, twoi klienci mogą wejść na Twoją stronę internetową i znaleźć tam niezbędne dla nich informacje. Oczywiście strona internetowa nie jest 100% gwarancją tego, że dostaniesz setki klientów od razu. Jest to proces, który wymaga dalszych działań.

Mamy już fundament, czas rozpocząć budowę resztę „domu”.
Tutaj jesteśmy na etapie, gdzie będziemy mogli jeszcze bardziej rozwinąć obecność twojej firmy w internecie. Zwiększyć jej obecność, popracować nad marketingiem, SEO, social mediami i znacznie więcej…

W czym się specjalizuję?

Zobacz, jak mogę pomóc twoim znajomym

Nowoczesny wygląd, łatwa nawigacja, przyjazne dla urządzeń mobilny i więcej. ale także chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną, bez konieczności płacenia komuś.

Bądź zawsze gotowy informować o swojej firmie dzięki wizytówkom. Reklamuj się ulotkami, nagradzaj klientów voucherami. Korzystaj z materiałów firmowych i znacznie wiejcej..

Promuj swoją firmę w internecie bezpłatnie. Wykorzystaj social media, aby pokazywać swoje usługi. Pozwól odnaleźć się swoim potencjalnym klientom dzięki SEO i znacznie, znacznie więcej…

Realne opinie klientów

Zobacz, co powiedziały osoby, które skorzystały z mojej pomocy.

5/5
"Serdecznie polecam usługi związane z szerokopasmowym projektem stron internetowym. Profesjonalne podejście od pierwszej rozmowy po finalną obróbkę strony, która jest wizytówka. Na koniec dostałem instrukcje obsługi strony w formie video niczym „książka kucharska” która prowadzi krok po kroku. Niesamowity talent, wizje i podejście do wymagających osób. 10/10 rekomenduje i będę polecał."
Kamil Zgórski Sukcesje.pl
Kamil Zgórski
Przezes Zarządu Axelo Sukcesje
5/5
"Z Oskarem znam się od dłuższego czasu, miałem okazję nawet pracować z tym młodym, ambitnym człowiekiem. Po latach znajomości okazało się, że możemy podjąć bardzo owocną współpracę. Napisałem do Oskara w kwestii utworzenia strony internetowej dla salonu barberskiego. To, co otrzymałem przeszło moje wszelkie oczekiwania, nowoczesność oraz obeznanie w aktualnych trendach, świetna komunikacja, świeży umysł, lawina pomysłów to wyróżnia Oskara na tle konkurencji, o ile jakąkolwiek posiada. Dzięki niemu marka KonopnyBarber może szczycić się profesjonalną stroną na tle konkurencji"
Mateusz Czekaj KonopnyBarber.pl
Mateusz Czekaj
Właściciel Konopny Barber

Zdobądź więcej klientów juz dziś
Daj swojej firmie szanse na rozwój!

Wiem, że wiele osób nie ma wiedzy, jak i od czego zacząć. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie udzielę Ci konkretnych odpowiedzi, a przede wszystkim poprowadzę Cię krok po kroku.

Wypełnij krótki formularz i wyślij zgłoszenie