** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY **

** NIE ZAMYKAJ TEJ STRONY ** 

POCZEKAJ! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

To już ostatni krok...

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów

Tę stronę widzisz tylko raz

Dlatego nie opuszczaj jej, nim doczytasz do końca. W przeciwnym razie stracisz jednorazową okazję, którą dla Ciebie przygotowałem!)

Gratulacje! Skoro dołączyłeś właśnie do grona moich klientów, to możesz nabyć moje dodatkowe szkolenie ASPK czyli "Automatyczny System Pozyskiwania Klientów", które jest idealnym UZUPEŁNIENIEM szkolenia podstawowego "Arcanum Sprzedaży ". 

Mój podstawowy kurs Arcanum Sprzedaży nauczy Cię:

Jak zbudować w sobie potężną pewność siebie podczas rozmowy z klientami
Zaczniesz prowadzić swobodne, angażujące rozmowy z klientami tak, aby czuli się zachwyceni i zadowoleni z rozmowy z Tobą
Oraz nauczysz się jak prowadzić rozmowy w taki sposób, aby domykać znacznie większą liczbę rozmów
Dodatkowo, jeśli miałeś problem z negocjacją sprawiedliwych cen za swoje usługi, to nauczę Cię, jak konkurować z Twoją tańszą konkurencją, nawet jeśli Twój produkt jest kilkukrotnie droższy niż ich.

Ale, co gdybyś mógł kilkukrotnie przyspieszyć i zwiększyć swoje wyniki? 

Zobacz… oto kilka transakcji z konta wraz z potwierdzeniem przyjęć płatności na moje konto bankowe.

W ciągu ostatnich 7 lat wydałem ponad 78.000 zł testując ponad kilkaset pomysłów na szybkie i skutecznie pozyskiwanie klientów.

Na podstawie tych doświadczeń opracowałem metode, którą nazwałem "Automatyczny System Pozyskiwania Klientów" - dzięki której poznasz mój dokładny schemat od „A do Z” jak pozyskuję klientów z automatu na bardzo drogie usługi, dzięki Facebook™.

W tym ekstremalnie potężnym szkoleniu ujawniam mój SYSTEM, który pozwala mi na pozyskiwanie klientów z automatu i zarabianiać ponad 60.000zł miesięcznie!

Zaczniesz precyzyjnie trafiać w idealnych klientów, którzy od Ciebie kupią… bez wysyłania dziesiątek maili z propozycją i nieprzyjemnych odmów.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się mocne w sprzedaży i nie lubią sprzedawać… od teraz Facebook™ zacznie pozyskiwać klientów za Ciebie… a Ty zwiększysz swoje zyski o 300… 400… a nawet 500%!!!

Poświęciłem 7 lat, by nauczyć się tych metod zwiększających ilość pozyskiwanych klientów. Dzięki temu potrafię pozyskać nawet 20-45% więcej osób, niż inne osoby.

A teraz…

Tylko dlatego, że jesteś moim klientem…

Ty również możesz osiągać takie efekty.

Szacuję wartość tego szkolenia na 397zł

Ale tylko teraz i tylko na tej stronie możesz otrzymać je za ułamek standardowej ceny.

Ale to nie wszystko!

Odkryłem także 45 najskuteczniejsze (bezpłatne) sposoby, które dają efekty najszybciej i nie wymagają wiele pracy.

Wewnątrz szkolenia "Mapa Klientów" przeprowadzę Cię przez każdą z tych darmowych metod, których możesz użyć, aby zdobyć następnego klienta w ciągu następnych 7 dni.

Każda z tych metod jest prosta w użyciu i przynosi rewelacyjne rezultaty.

Byłbym zdziwiony, gdybyś wypróbował zaledwie 10% z tych metod i nie pozyskał przynajmniej 1 klienta w ciągu następnych 7 dni.

Jeśli chcesz zbudować powtarzalny, stabilny i przewidywalny model pozyskiwania większej liczby klientów, niż jesteś w stanie obsłużyć, to pokochasz to szkolenie.

Standardowa cena tego szkolenia wynosi 249 zł, ale możesz nabyć je w pakiecie wraz z 4 dodatkowymi BONUSAMI, aż 94% taniej!

Jednorazowa okazja - Szkolenie Mapa Klientów

Podsumujmy.

Oto, co dziś DODATKOWO otrzymujesz:

Bonus #1 Szkolenie "Automatyczny System Pozyskiwania Klientów" (wartość: 397 zł) – szkolenie, w którym pokazuję jak pozyskuję klientów z automatu na bardzo drogie usługi bez wysyłania dziesiątek maili z propozycją i nieprzyjemnych odmów.
Bonus #2 "Mapa klientów" (wartość: 249 zł) – szkolenie, w którym ujawniam 45 najskuteczniejszych metody pozyskiwania nowych klientów do Twojego biznesu. Każda z tych metod jest prosta w użyciu i przynosi rewelacyjne rezultaty… już po pierwszych 7 dniach!
Bonus #3 Zamknięta Społeczność Sprzedawców (wartość: 497 zł/rok) – Specjalna społeczność, którą stworzyłem, aby na bieżąco rozwiązywać wasze problemy. Możesz zadać mi dowolne pytanie lub podzielić się dowolnym problemem lub wyzwaniem, przed którym stoisz, a ja i reszta społeczności zrobimy wszystko, aby natychmiast wskazać Ci gotowe rozwiązanie Twojego problemu.
Bonus #4 Ebook & Audiobook "Arcanum Sprzedaży" (wartość: 129 zł) – Dla Twojej wygody otrzymujesz moje podstawowe szkolenie Arcanum Sprzedaży w formie ebooka oraz audiobooka. Tak, abyś mógł korzystać z wiedzy zawartej w szkoleniu w dogodny dla Ciebie sposób.
Bonus #5 Konsultacja WIDEO 1 na 1 - Audyt Twojej rozmowy sprzedażowej (wartość: 749 zł) - Czy zastanawiasz się, dlaczego mimo wielu prób Twoje rozmowy sprzedażowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Wyślij do mnie nagrane Twojej dowolnej rozmowy sprzedażowej, a ja bardzo dokładnie je przeanalizuję, aby wskazać, co już robisz dobrze, a co możesz poprawić lub zrobić inaczej. Dostaniesz ode mnie dokładną analizę, instrukcje i dalsze wytyczne. 
Bonus #6 Aż 4 dodatkowe Indywidualne Konsultacje E-mail Ze Mną (wartość: 380 zł) – Jeśli po wideo rozmowie nadal potrzebujesz porady skrojonej indywidualnie dla Ciebie to dziś otrzymujesz także moją indywidualną pomoc 1-na-1. Pomogę Ci pokonać problemy i wyzwania, z którymi się mierzysz. Dodatkowo przeanalizuję Twoją aktualną sytuację i dopasuje najlepszą metodę pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu. Dzięki temu skrócisz czas potrzebny do osiągnięcia rezultatów do MINIMUM!

Tylko teraz taniej, aż o 94%!

Wykorzystaj tę jednorazową okazję dostępną tylko na tej stronie, aby zbudować nieograniczone źródło nowych klientów dla Twojego biznesu.

Wartość wszystkiego wynosi 2 401 zł

Ale dziś możesz nabyć wszystko za jedyne 157 zł, czyli 2 401 zł (tj. -94%) taniej.

Jest jeden haczyk.

Jeśli opuścisz tę stronę już nigdy nie zobaczysz tej jednorazowej propozycji.

Ta strona nie zostanie Ci wyświetlona już nigdy.

To jedyny moment, aby skorzystać z tak atrakcyjnych warunków.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie…

2024 © Copyright | Oskar Litwin

Oskar Litwin

Menu