Bądź niezależny,

Nie martwiąc się o rachunki,
znajdź czas na życie i bądź szczęśliwy.

Cześć, jestem Oskar Litwin. Poprzez swoje ponad 5-letnie doświadczenie pomagam swoim rodakom odnaleźć niezależność, pokazuje jak pracować dla siebie, zachowując spokój i genialny styl życia na każdy możliwy sposób.

Stworzone z pasji:

Nikt nie wciśnie mi kitu, że pracując po 14 godzin dziennie, możesz zadbać o zdrowie (fizyczne i psychiczne!), odpocząć i spędzić czas ze swoją rodzinom. Czas to pieniądz? A udało Ci się kiedyś zamienić stówę w godzinę? Mnie też nie. Jestem przekonany, że zarzynanie się w pracy skutkuje głównie stanami depresyjnymi, a przede wszystkim lepiej pracować na swoje marzenia, a nie na kogoś. Byłem w tym miejscu i nie chcę do niego wracać. Kiedy sięgnąłem dna i popadłem w długi, zacząłem szukać rozwiązań...

W internecie jest wiele "biznesów i biznesików" które "gwarantują" Ci dziesiątki, setki tysięcy złotych w bardzo szybkim czasie, jeśli wpłacisz określoną ilość pieniędzy. To też przerabiałem. Do dziś tych pieniędzy nie zobaczyłem, a osoby promujące takie rzeczy znikły szybciej niż się pojawiły. Dlatego postanowiłem pójść własną drogą i od ponad 5 lat jestem niezależny, szczęśliwy i stale zwiększam swoje przychody na podstawie tworzenia stron internetowych na całym świecie.

Chcę się z Tobą podzielić moim modelem działania, abyś mógł dynamicznie podnieść swoje dochody i równocześnie zbudował wymarzony styl życia. Chcę Ci pokazać jak tworzyć strony internetowe bez kodowania, ale przede wszystkim odzyskać masę czasu i spokój wewnętrzny. W celu zbudowania swojej definicji pracy, która daje wolność finansową, właściwy mindset oraz czas i spełnienie.

Kurs

Pełnowartościowy kurs wideo, od A do Z

eBook

Łatwy start, dla lubiących nowe doświadczenia

Freelancer - twórz i zarabiaj

Wyjątkowy kurs wideo tworzenia stron internetowych bez kodowania. Na podstawie rozbudowanych modułów w pozyskiwaniu klienta. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć zarabiać.

eBook

Łatwy start, dla lubiących nowe doświadczenia

Jak tworzyć strony ?

Pobierz mój bezpłatny ebook, w którym opowiadam Ci o stronach internetowych oraz pokazuje jak znaleźć klienta. Stworzymy razem ponad 5 logo, kupimy domenę, hosting...

YOUTUBE

Bezpłatna wiedza, jak możesz sobie dorobić na własne wydatki, rachunki, zachowując wysoką energię i genialny styl życia.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Oskar Litwin.

Polityka Prywatności